O mně - Helen Čechová modeláž nehtů, pedikúra a nehtové špony

Péče o ruce a nehty

Gelové nehty

Ve většině případů volím potažení přírodních nehtů gelem, pokud je některý nehet kratší než ostatní, nastavím chybějící délku přes šablonu. Tato metoda je šetrnější k přírodnímu nehtu, který se tím mechanicky zpevní a doroste pod gelem požadované délky. Prodloužení pomocí nalepených tipů provádím spíše na přání zákaznice nebo ve zvláštních případech. K závěrečnému zdobení disponuji paletou asi 160 odstínů barevných gelů. Potažení nehtů nohou gelem postupně nahrazuji aplikací gel-laku, který je měkčí a pro zákaznici příjemnější při nošení obuvi nebo při sportu.

gelove nehty

přejít na Gelové nehty 
 

GEL–LAK

Gel-lak je relativně mladá technika zdobení nehtů rukou i nohou. Dle kvality nehtů vydrží na rukách 10 – 21 dní, na nohách 4 – 8 týdnů. Je optimální variantou pro nevěsty, které nechtějí dlouhodobě nosit gelové nehty, ale na svatbu i po ní chtějí něco spolehlivého. Jedná se o naprosto měkký materiál, který se lehce přizpůsobí zakřivení nehtů, což je výhoda hlavně na nohách, netlačí proto v  botách, nezavazí při sportu. Není vhodný k  prodlužování nehtů.

gellak

přejít na GEL–LAK 
 

Manikúra

Manikúra je základní ošetření přírodních nehtů, které je vhodné pro ženy i muže. Nehty a jejich okolí se upraví a vyčistí, poté se provede masáž nehtové ploténky olejem a vyleštění povrchu nehtů do přirozeného lesku.

manikúra

přejít na Manikúra 
 

Nehtové špony

Nehtové špony (někdy také nehtová rovnátka) jsou jednoduchý drátkový systém, který účinně pomáhá při léčbě zarostlých nehtů nohou.

Zabývám se rovnáním nehtů technologiemi COMBIped, PodoFix a Podopharm. Každá z  těchto metod je vhodná na jiný druh deformace nehtu, liší se také způsobem aplikace a použitím dle růstu, postavení nehtu a jeho tloušťce. Nehtové špony jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, sportovce, neomezují nositele v  pobytu ve vodě nebo volbě obuvi.

Aplikace je bezbolestná, optimální je zdravý nehet a nezanícené okolí nehtu. Rovnání nehtu probíhá výměnou špony každých 4-5 týdnů za novou, dle deformace a úspěšnosti léčby trvá léčení čtvrt až tři čtvrtě roku.

nehtove špony

přejít na Nehtové špony 
 

Pedikúra

Provádím tzv. klasickou mokrou pedikúru, ošetřuji a odstraňuji ztvrdlou kůži, mozoly, kuří oka.

pedikura

přejít na Pedikúra 
 

P-Shine japonská manikúra

Japonská manikúra P-shine je vhodná pěstící technika zejména pro měkké, roztřepené nehty nebo také po sundání gelových nehtů. Nehet se ošetří speciální pastou obsahující včelí vosk, panthenol a vitamíny prospěšné pro výživu a pevnost nehtů. Pasta vytvoří na nehtu vrstvu, která se dále vyleští do vysokého lesku. Tímto se nehet uzavře po povrchu i na jeho hraně, je tedy chráněn, eliminuje se třepení a podporuje se přirozený růst a obnova.

japonska manikura

přejít na P-Shine japonská manikúra